5 września 2022

Poznaj zabieg ONDA – niezawodny sposób na nadmiar tłuszczu i cellulit

Ćwiczysz na siłowni, używasz dobrego kremu, który redukuje cellulit, ale ciągle dotyczy cię problem skórki pomarańczowej? A może zmieniłaś dietę, ale tkanka tłuszczowa nie znika z problematycznych partii ciała w takim tempie, w jakim byś sobie życzyła? Oznacza to, że w twoim przypadku może sprawdzić się technologia ONDA. Zabieg ten jest nieinwazyjny, a jego efekty szybko i mile cię zaskoczą!

Jak działa zabieg ONDA?

Zabieg ONDA to znakomita alternatywa dla o wiele bardziej inwazyjnej liposukcji. Jego celem jest zmniejszenie widoczności cellulitu i redukcja tkanki tłuszczowej, co prowadzi do ujędrnienia skóry.

W czasie zabiegu ONDA COOLWAVES wykorzystuje się urządzenie ze specjalną głowicą, która emituje mikrofale ultradźwiękowe o częstotliwości 2,45 GHz. Przenikają one w głąb skóry, działają na całej podskórnej warstwie tłuszczowej, dzięki czemu poprawia się stan skóry i jej wygląd.

Głowice są wyposażone w zintegrowany system chłodzenia kontaktowego – dzięki tej technologii zewnętrzne tkanki są chronione przed przegrzaniem. Dlatego podczas zabiegu ONDA pacjent nie odczuwa bólu, a jego przeprowadzenie nie wymaga okresu rekonwalescencji – tym samym zaraz po jego wykonaniu może on powrócić do codziennej aktywności. Jednym doznaniem może być uczucie ciepła na poddawanych oddziaływaniu ultradźwięków partiach ciała.

Zabieg ten trwa od 30 do 90 minut. Trzeba jednak wykonać go kilkukrotnie, aby przyniósł spodziewane efekty. Jedna seria składa się zwykle z maksymalnie czterech zabiegów na daną partię ciała. Kolejną można przeprowadzić dopiero po pół roku (w odniesieniu do tego samego obszaru zabiegowego).

Zabieg ONDA pozwala na trwałe pozbycie się komórek tłuszczowych z tkanki podskórnej. Jednak to, jak długo utrzymają się efekty zabiegu, zależy także od dyscypliny samego pacjenta. Aby skóra pozostała jędrna, gładka, a ciało wymodelowane, należy regularnie utrzymywać aktywność fizyczną, wykonywać masaż skóry szczotką lub gąbką do masażu, zmienić niektóre nawyki żywieniowe i pamiętać o używaniu dobrych kosmetyków.

Jak zabieg redukuje tkankę tłuszczową?

Do redukcji tkanki tłuszczowej jest wykorzystywana głowica głębokiego działania. Emitowane przez nią falę przenikają do głębokich warstw tkanki tłuszczowej. Gdy ultradźwięki docierają pod skórę, w komórkach dochodzi do powstania stresu metabolicznego. Zachodzi wtedy proces adipocytolizy. Jest to zniszczenie komórek tłuszczowych na skutek pęknięcia ich błon. Jednocześnie zewnętrzna warstwa skóry i otaczające tkanki pozostają nienaruszone.

Jak wygładza cellulit?

Redukcja cellulitu polega na przenikaniu ultradźwięków między zraziki tłuszczowe. Wykorzystywana jest do tego głowica płytkiego działania. Na skutek zabiegu ONDA włókna kolagenowe ulegają skróceniu, a skóra staje się napięta, jędrna i wyraźnie gładsza.

Zalety zabiegu ONDA

Już przeprowadzenie jednego zabiegu przynosi widoczne efekty. Ponadto polega on na nieinwazyjnej penetracji, dzięki czemu jest bezbolesny, zupełnie bezpieczny, a pacjenci, u których go wykonano, nie wymagają szczególnej rekonwalescencji.

Efektem tego zabiegu będzie:

  • pozbycie się skórki pomarańczowej – technologia ONDA pozwala na skuteczne rozbijanie cellulitu;

  • trwałe pozbycie się tkanki tłuszczowej – z brzucha, ud, ramion, pleców – na skutek przeprowadzenia serii zabiegów znikają będące powodem kompleksów fałdki i "oponka";

  • szczupła, atrakcyjna figura – zabieg pozwala wymodelować sylwetkę;

  • odmłodzenie skóry – stanie się na ona przyjemnie gładka, gdyż zabieg ONDA pobudza syntezę kolagenu.

Zabieg ONDA – gdzie najlepiej go wykonać?

Zabieg ONDA warto przeprowadzić w renomowanej klinice, gdzie doświadczenie i wiedza pracujących tam osób łączy się pasją. Takim miejscem jest Velvet Clinic w Łodzi. Specjaliści ocenią na miejscu grubość tkanki tłuszczowej pacjenta i wybiorą najlepszą metodę jej usunięcia. Ponadto objaśnią przebieg zabiegu, a następnie wykonają go w komfortowy dla pacjenta sposób.

Velvet Clinic to klinika, która jako pierwsza w Łodzi wprowadziła do swojej oferty technologię ONDA COOLWAVES. W związku z tym masz pewność, że powierzasz swoje ciało w ręce doświadczonych osób, które technologię tę poznawały od podstaw.

Jeśli twoim kompleksem jest utrata jędrności skóry, chcesz wymodelować ciało, cieszyć się wyszczuploną sylwetką, zastanów się nad zabiegiem ONDA. Wykorzystuje on moc mikrofal ultradźwiękowych, dlatego redukcja tkanki tłuszczowej, cellulitu odbywa się bez uczucia bólu i w nieinwazyjny sposób.

 

 

Promowane wpisy